• +420 558 632 161
  • lesostavby@lesostavby.cz
  • iN
  • F

Kde nás najdete

Kde nás najdete

Kontaktní formulář

Odesláno

Kontaktní údaje

558 632 161

lesostavby@lesostavby.cz
faktury@lesostavby.cz

Lesostavby Frýdek-Místek a. s.
Slezská 2766
738 01 Frýdek - Místek

45193118

CZ45193118

fhsq3sh

Kontakty

 VEDENÍ

Ing. Jan Bazgier

Ing. Jan Bazgier

Předseda představenstva
bazgier@lesostavby.cz
+420 558 632 161
+420 602 702 667
Ing. Matěj Tkáč

Ing. Matěj Tkáč

Ředitel divize stavební výroby
tkac@lesostavby.cz
+420 558 632 161
+420 724 478 985
Ing. Martin Juroš

Ing. Martin Juroš

Ředitel divize lesní výroby
juros@lesostavby.cz
+420 558 632 608
+420 721 356 783
Ing. Jiří Chmel

Ing. Jiří Chmel

Ekonomický ředitel
chmel@lesostavby.cz
+420 558 632 161
+420 724 478 986
Ing. Helena Hajdučková

Ing. Helena Hajdučková

Sekretariát
hajduckova@lesostavby.cz
+420 558 632 161
+420 724 478 987
Ing. Ivana Petrová

Ing. Ivana Petrová

Personální a mzdové oddělení
petrova@lesostavby.cz
+420 558 632 161
+420 724 478 999

divize LESNÍ

Stanislav Bužek

Stanislav Bužek

Ředitel divize lesní výroby
buzek@lesostavby.cz
+420 558 632 608
+420 724 519 867
Ing. Milena Španihelová

Ing. Milena Španihelová

Vedoucí technik DLV
spanihelova@lesostavby.cz
+420 558 632 608
+420 602 313 672
Ing. Tomáš Sieder

Ing. Tomáš Sieder

Vedoucí dopravy
sieder@lesostavby.cz
+420 558 632 608
+420 602 586 238
Lukáš Olszar

Lukáš Olszar

Dispečer odvozních souprav
olszar@lesostavby.cz
+420 724 514 166
Tomáš Martinek

Tomáš Martinek

Vedoucí mechanizace
martinek@lesostavby.cz
+420 558 632 608
+420 724 803 467
Jaromír Honzek

Jaromír Honzek

Vedoucí oblasti Jablunkov, Frenštát, Hranice
honzek@lesostavby.cz
+420 558 632 608
+420 604 211 153
Jiří Šimík

Jiří Šimík

Vedoucí oblasti Frýdek, Ostrava
simik@lesostavby.cz
+420 558 632 608
+420 606 771 248
Petr Vašek

Petr Vašek

Lesní školky
vasek@lesostavby.cz
+420 558 632 608
+420 602 969 008
Rostislav Balaš

Rostislav Balaš

Biologická činnost
rosta.balas@lesostavby.cz
+420 558 632 608
+420 602 783 680
Rostislav Balaš

Rostislav Balaš

Prodej palivového dřeva
rosta.balas@lesostavby.cz
+420 558 632 608
+420 602 783 680

divize STAVEBNÍ

Ing. Matěj Tkáč

Ing. Matěj Tkáč

Ředitel divize stavební výroby
tkac@lesostavby.cz
+420 724 478 985
Ing. Petr Kuzma

Ing. Petr Kuzma

Vedoucí výroby
kuzma@lesostavby.cz
+420 724 478 989
Zdeněk Kovář

Zdeněk Kovář

Zástupce vedoucího výroby
kovar@lesostavby.cz
+420 602 558 903
Ing. Lukáš Buďo

Ing. Lukáš Buďo

Vedoucí přípravy výroby a obchodu
budo@lesostavby.cz
+420 739 927 401
Pavla Juráčková

Pavla Juráčková

Nákup
jurackova@lesostavby.cz
+420 720 419 768
Bc. Renata Urbančíková, DiS.

Bc. Renata Urbančíková, DiS.

Kontrola DSV
urbancikova@lesostavby.cz
+420 606 730 500
Josef Zátopek

Josef Zátopek

Stavební středisko Frýdek-Místek
zatopek@lesostavby.cz
+420 724 049 897
Ing. Pavel Heczko

Ing. Pavel Heczko

Stavební středisko Jablunkov
heczko@lesostavby.cz
+420 724 985 435
Radek Potočný

Radek Potočný

Technologie Jetpatcher
potocny@lesostavby.cz
+420 607 741 246
Ing. Ludmila Baranová

Ing. Ludmila Baranová

Kamenolomy
baranova@lesostavby.cz
+420 721 441 103
Radek Potočný

Radek Potočný

Gabiony
potocny@lesostavby.cz
+420 607 741 246

divize SERVISNÍ

Radek Uher

Radek Uher

Mistr dílen
uher@lesostavby.cz
+420 602 704 394
Ing. Jan Žejdlík

Ing. Jan Žejdlík

Servis hydraulických jeřábů
zejdlik@lesostavby.cz
+420602527291
Ing. Tomáš Bazgier

Ing. Tomáš Bazgier

Měření emisí
tomas.bazgier@lesostavby.cz
+420773604276
Pavel Kawulok

Pavel Kawulok

Kalibrace tachografů
+420737763222

divize DOPRAVY

Luboš Čtvrtníček

Luboš Čtvrtníček

Vedoucí dopravy a dispečer
ctvrtnicek@lesostavby.cz
+420 774 633 226

Chceš se k nám přidat?

Pracovní pozice

Novinky

Všechny novinky

Divize stavební

+420 602 558 903
Stavební práce

Divize lesní

+420 724 519 867
Lesní práce

Divize servisní

+420 602 704 394
Servisní práce

Divize dopravní

+420 774 633 226
Doprava