• +420 558 632 161
  • lesostavby@lesostavby.cz
  • iN
  • F

LESOSTAVBY FRÝDEK-MÍSTEK, a.s.

Stavbyvedoucí

Nabízíme pracovní pozici ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, v teamu stavební divize, která se zabývá stavební činností v oboru vodohospodářských staveb, zemních a výkopových prací, výstavbou zpevněných ploch, komunikací apod.

Pracoviště:

  • Frýdek-Místek, stavební zakázky s realizací na severní Moravě

Náplň práce:

- Zabezpečování realizace staveb v souladu s projektovou dokumentací

- Dodržování časového harmonogramu stavby

- Materiálové a technické zabezpečení stavby

- Příprava podkladů pro fakturaci

- vedení stavebních deníků v souladu se zákonnými požadavky

Co od vás očekáváme:

- SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru stavebním

- Znalost a orientace v projektové dokumentaci

- Znalost práce s PC a Microsoft Office

- Samostatnost při řešení svěřených úkolů

- Spolehlivost a zodpovědnost

- ŘP skupiny B

- praxe a autorizace v oboru výhodou

Co nabízíme:

- zázemí ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí

- hlavní pracovní poměr, po zapracování na dobu neurčitou

- neformální pracovní prostředí

- platové ohodnocení od 40 tis. + motivační složka ve vazbě na výsledek zakázky

- služební vozidlo i k soukromým účelům

- mobilní telefon k soukromým účelům, notebook

- příspěvek na stravování, benefity na sport a kulturu

- finanční prémie k životním a pracovním jubileím

- nástup možný ihned

Chceš se k nám přidat?

Pracovní pozice

Novinky

Všechny novinky

Divize stavební

+420 602 558 903
Stavební práce

Divize lesní

+420 724 519 867
Lesní práce

Divize servisní

+420 602 704 394
Servisní práce

Divize dopravní

+420 774 633 226
Doprava